Categories

ПРОМИСЛОВА СЕРІЯ BILUX ІНФРАЧЕРВОНИХ ОБІГРІВАЧІВ  БІЛЮКС П2000, П4000

BILUX ОБІГРІВАЧ ПРОМИСЛОВІ ДЛЯ ЦЕХУ, СКЛАДУ, МАГАЗИНУ

Промислові обігрівачі прийнято позначати буквою П.

Промислові Інфрачервоні обігрівачі BILUX - це сучасне обладнання нового покоління, що використовує як обігріву приміщення інфрачервоне випромінювання, що дозволяє комфортно і швидко нагрівати приміщення і не шкодити здоров'ю людини. Інфрачервоний обігрівач BILUX промислового типу може бути використаний в приміщенні, досягаючому по висоті десяти метрів. В цехах і виробничих приміщеннях такі обігрівачі, як правило, застосовують в якості основного опалення. Хоча можуть бути використані і як прилади додаткового опалення. 

Найпотужніший «Білюкс П4000» споживає 1,3 кВт * год при потужності 4 кВт. Він прогріє 50-метрове приміщення на 20 °. Щоб тепло розсіюється ефективніше, модуль рекомендується вішати на стелю висотою від 5 до 20 метрів.

У 2005 році ми обладнали такими обігрівачами цех металообробки заводу ім. Т. Г. Шевченка. Площа цеху - 600 м². Ми встановили 12 обігрівачів загальною потужністю 48 кВт. Висота стелі в цеху - 8 метрів, тепло від «Білюкс» розсіюється і рівномірно прогріває простір цеху.

BILUX ОБІГРІВАЧ ПРОМИСЛОВІ ДЛЯ ЦЕХУ, СКЛАДУ, МАГАЗИНУ

Активні фільтри

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Product Effect
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout