Categories

BILUX ВУЛИЧНИЙ ОБІГРІВАЧ У1500, У2000, У6000, У9000, У12000

ВУЛИЧНІ ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ БІЛЮКС ДЛЯ ЛОКАЛЬНИХ ДІЛЯНОК

У вересні 2013 року за допомогою «Білюкс» ми обігріли літній майданчик клубу «Арізона». Ми здали в оренду два обігрівача «Білюкс У2000» і один «Білюкс У1500». Більш потужні обігрівачі встановили вздовж стін шатра, а над столом - менш потужний. Ми направили обігрівачі так, щоб їх випромінювання зустрічалося. Гостям було тепло на святі, хоча ввечері температура опустилася до 10 °.

Питання опалення приміщення завжди є актуальним, але особливо в холодний зимовий період. Іноді занадто високі стелі стають причиною того, що з приходом зими дуже складно обігріти приміщення. Система обігріву, представлена ​​компанією БіЛюкс на сайті нашого Інтернет-магазину - це правильне і ефективне рішення даного питання. 

Вуличний обігрівач моделі У1500 - недорогий і надійний прилад, призначений для створення комфортних температурних умов на відкритих майданчиках. Мала вага і надійна система кріплення дозволяють швидко встановити обігрівач як на капітальних стінах, так і на легких конструкціях (альтанках, навісах, павільйонах).

Вуличний обігрівач БіЛюкс Україна може використовуватися для обігріву:

  • ЦЕРКВ
  • СЦЕНИ
  • Відкритих терас і балконів.
  • Літніх майданчиків кафе у вечірній і нічний час.
  • Зон відпочинку на гірськолижних курортах.
  • Дитячих ігрових майданчиків або майданчиків для барбекю в заміських будинках.
  • Місць проведення виїзних заходів під відкритим небом (весіль, конференцій, корпоративів).

Монтаж обігрівача може проводитися як на стінах (на висоті 2-2,5 м), так і на стелі. Для його підключення використовується кабель 3 х 1,5 мм із заземленням. Для створення зони локального обігріву досить одного приладу, а при необхідності швидкого опалення всієї площадки вуличні обігрівачі розміщують з декількох сторін. Це забезпечує рівномірний прогрів і відсутність холодних ділянок.

Билюкс У2000 відомі серед споживачів своєю економічністю, ефективністю і здатністю швидко підняти температуру повітря до потрібного рівня.

У4000 - модель обігрівача, яка може використовуватися локально або в якості основного джерела тепла, що робить її універсальною в застосуванні. За допомогою цього зручного пристосування для опалення можна вирішувати різні технологічні питання на підприємстві.

Подібні обігрівачі використовуються в промислових цехах, в тому числі, як локальний обігрів зон для робітників, на об'єктах сільського господарства і в теплицях, в критих плавальних басейнах, вестибюлях, торгово-розважальних центрах, терміналах аеропорту, значна частина землі під дахом зі скла. Український виробник дає гарантію на кожну систему обігріву терміном на дванадцять місяців. Обігрівачі від Билюкс - це завжди відмінний і економічний варіант інфрачервоного опалення виробничих приміщень і відкритих майданчиків.

ВУЛИЧНІ ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ БІЛЮКС ДЛЯ ЛОКАЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Активні фільтри

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Product Effect
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout