Про Білюкс 

Побутові Промислові Вуличні «Bilux» - стельові інфрачервоні обігрівачі, які працюють в довгохвильовому і середньохвильовому діапазоні.

Їх часто плутають з популярними короткохвильовими випромінювачами. Такі обігрівачі ставлять на літніх верандах кафе: вони світять червоним видимим світлом. Вони прогрівають тільки обмежену зону. 

Випромінювання довгохвильових обігрівачів невидиме. Вони встановлюються під стелю і прогрівають стіни і предмети, які віддають тепло повітрю, як Сонце прогріває Землю. Так і обігрівачі підходять для основного або додаткового опалення.

  

Допомагає заощаджувати
Економніше теплової пушки або масляного радіатора, тому що працює циклами. Він прогріває приміщення і вимикається. Коли температура повітря знизиться, він знову запрацює

Береже здоров'я
Масляні радіатори і теплові пушка піднімають пил і сушать повітр"я. Короткохвильові обігрівачі шкодять шкірі: довго під ними краще не перебувати. Випромінювання «Білюкс» наближено до природного випромінювання, тому комфортно сприймається організмом.
Чи не загориться
Випромінювачі нагріваються до 250 °, тому між ними і корпусом укладають теплоізоляцію. У «Білюкс» використовується фетр. Він не горить при температурі понад 1500 °, тому обігрівач не підпалить навіть дерев'яну стелю.

Додаткова унікальність цього опалення - можливий монтаж своїми руками!

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Product Effect
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout